19 grudnia 2025r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne, w którym uczestniczyli przedstawicieli władz samorządowych, druhny i druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych, funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej oraz emerytowani strażacy.