I Prezydium ZOSP RP w Pępowie.

W piątek 9 lutego 2024r. w Pępowie odbyło się pierwsze w tym roku Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gostyniu.

II Halowe Zawody Sportowo - Pożarnicze MDP "Myje Cup".

W sobotę 3 lutego w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrzeszowie odbyły się II Halowe Zawody Sportowo - Pożarnicze MDP "Myje Cup".

Wręczenie umów na realizację zadań publicznych.

W czwartek, 2 lutego w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu odbyło się spotkanie, podczas którego przedstawiciele NGO odebrali umowy na  realizację zadań.

Spotkanie świąteczno-noworoczne.

W środę 20 grudnia o godz. 15.00 w Komendzie Powiatowej PSP w Gostyniu odbyło się ostatnie w tym roku Posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gostyniu. Wszystkich przybyłych, w imieniu prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gostyniu - druha Andrzeja Małeckiego, powitał wiceprezes - dh Roman Danielczyk.

Rozstrzygnięcie strażackiego konkursu plastycznego

17 grudnia w sali Centrum Kultury i Biblioteki w Piaskach odbyło się podsumowanie etapu gminnego i powiatowego Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Na tegoroczną edycję wpłynęło łącznie 160 prac z powiatu gostyńskiego.

Życzenia

Procesja Światła

W piątkowy wieczór 8 grudnia przez Ostrów Tumski przeszła coroczna Procesja Światła, ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Procesja rozpoczęłą się o godz. 18.00 w kościele św.

Strony

Subskrybuj Oddział Powiatowy ZOSP RP w Gostyniu RSS