VI Halowy Turniej Piłki Nożnej drużyn MDP z terenu gminy Krobia .

W niedzielę  27 marca w hali sportowej przy ZSOiZ w Krobi odbył się VI Halowy Turniej Piłki Nożnej drużyn MDP z terenu gminy Krobia oraz III Halowy Turniej Piłki Nożnej drużyn OSP z terenu gminy Krobia. Organizatorami turnieju byli: Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Krobi oraz Gmina Krobia.
Celem turnieju jest doskonalenie sprawności fizycznej, popularyzacja sportu, a w szczególności halowej piłki nożnej, zdrowego stylu życia oraz Ochotniczych Straży Pożarnych, a także integracja jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Krobia.
Rozgrywki prowadzone były w dwóch grupach MDP i OSP. Łącznie na boisku pojawiło się 5 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz 9 zespołów składających się z członków OSP. Po zaciętej rywalizacji opartej na zasadach fair play klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:


Klasyfikacja końcowa MDP:
1 miejsce - OSP MDP KROBIA
2 Miejsce - OSP MDP NIEPART
3 Miejsce - OSP MDP ŻYCHLEWO
4 Miejsce - OSP MDP SUŁKOWICE
5 Miejsce - OSP MDP WYMYSŁOWO
Tym samym drużyna OSP MDP Krobia reprezentować będzie gminę na powiatowym turnieju piłkarskim.


Wśród seniorów na boisku najlepiej poradzili sobie reprezentanci Niepartu.
Klasyfikacja końcowa seniorów:
1 miejsce - OSP NIEPART
2 miejsce - OSP ŻYCHLEWO
3 miejsce - OSP BUKOWNICA
4 miejsce - OSP SUŁKOWICE
5 miejsce - OSP WYMYSŁOWO
6 miejsce - OSP DOMACHOWO
7 miejsce - OSP CHWAŁKOWO
8 miejsce - OSP KROBIA
9 miejsce - OSP ZIEMLIN


Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a członkowie trzech najlepszych drużyn statuetki i nagrody.

Sędziami turnieju byli Krzysztof Andrzejewski i Łukasz Duda, którzy bezinteresownie pomogli w przygotowaniu systemu rozgrywek oraz sędziowali poszczególne mecze. Dzięki ich pracy turniej przebiegł bardzo sprawnie, za co zawodnicy i organizatorzy bardzo gorąco dziękują.
Organizatorzy dziękują zawodnikom, trenerom, opiekunom, wszystkim jednostkom OSP, które wystawiły drużyny, obsłudze całego turnieju, kibicom, sympatykom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju. Dziękując jeszcze raz bardzo gorąco pozdrawiamy wszystkich i zapraszamy do udziału w następnych turniejach.