Turniej bowlingowy strażaków powiatu gostyńskiego

W dniu 07.04.2017 r. w Poniecu odbył się drużynowy turniej bowlingowy strażaków powiatu gostyńskiego, w którym brało udział 10 zespołów reprezentujących poszczególne Zarządy Gminne ZOSP RP oraz Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Gostyniu i Komendę Powiatową PSP w Gostyniu. Wszystkich zawodników powitał dh. Wiceprezes ZOSP RP w Gostyniu Roman Danielczyk, a otwarcia zawodów dokonał burmistrz Ponieca Jacek Widyński.

Ostatecznie pierwsze miejsce przypadło drużynie KP PSP w Gostyniu, drugą lokatę zajęła reprezentacja ZOM-G w Pogorzeli, na trzeciej pozycji uplasował się zespół ZOM-G w Poniecu.

Zawodnikiem z najwyższą liczbą punktów został Przemysław Janicki, reprezentant Komendy Powiatowej PSP w Gostyniu. Zwycięskiej drużynie wręczono Puchar Przechodni Burmistrza Ponieca, wręczono również puchary za I, II i III miejsce oraz nagrodę dla zawodnika o największej liczbie punktów, wszystkie trofea ufundował Burmistrz Ponieca.

Tekst i zdjęcia: Ireneusz Małecki