Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze MDP w Borku Wlkp.

W dniu 20 czerwca 2010 r. na Stadionie Miejskim w Borku Wlkp. przeprowadzone zostały Powiatowe Zawody Sportowo–Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg. regulaminu CTiF, do których przystąpiło pięć drużyn z gminy Borek Wlkp. i trzy drużyny z gminy Pępowo. Dziewczęta z Borku Wielkopolskiego zajęły pierwsze miejsce, zwyciężając z MDP Pępowo i MDP Zalesie. Wśród chłopców prym wiedli młodzi strażacy z Siedlca.

Organizatorami zawodów byli:

  • Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gostyniu
  • Komenda Powiatowa PSP w Gostyniu
  • Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Borku Wlkp.
  • Starostwo Powiatowe w Gostyniu
  • OSP Karolew

Zawody oceniała komisja sędziowska powołana przez Komendanta Powiatowego PSP w Gostyniu, której przewodniczył kpt. Jacek Sowiński.

Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz bilety wstępu na pływalnię „Na Fali” w Gostyniu. Po zawodach wszyscy uczestnicy częstowali się tradycyjną grochówką, przygotowaną przez druhów z OSP Karolew.

Zawody bacznie śledzili przybyli zaproszeni goście, m.in. Starosta Gostyński Andrzej Pospieszyński, Wicestarosta Janusz Sikora, Komendant Powiatowy PSP bryg. Krzysztof Łoniewski, Przewodniczący Rady Miejskiej Borku Wlkp. Roman Kręciołek i Burmistrz Borku Wlkp. Marian Jańczak.

ZałącznikWielkość
Wyniki powiatowych zawodów MDP 201050.39 KB