Obóz MDP Brenno 2007 - zakończenie

Minął kolejny tydzień na obozie i nadszedł czas pożegnania. W dniu 21 lipca 2007r. odbyło się uroczyste zakończenie Obozu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Brenno 2007. Po raz ostatni odbył się apel obozowy.

Organizatorzy obozu (Zarządy Oddziałów Powiatowych ZOSP RP w Gostyniu, Lesznie i Rawiczu) przygotowali dla uczestników obozu pluszowe upominki w postaci maskotki straży pożarnej - pieska Żarka oraz odznaki "Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza".

Wręczenia odznak oraz maskotek dokonali: dh Stanisław Wolniczak - Prezes Oddziału Pow. ZOSP RP w Lesznie oraz dh Jacek Mostowy - sekretarz Zarządu Oddziału Pow. ZOSP RP W Gostyniu.

W imieniu organizatorów dh Jacek Mostowy podziękował kadrze obozowej za wkład pracy, jaką włożyli w organizację i przeprowadzenie obozu. Kierownikowi, Panu Januszowi Herbeciowi oraz Komendantowi Obozu MDP, mł. kpt. Krzysztofowi Skrzypczakowi, wręczył upominki w postaci maskotek oraz książek.

Wszyscy żałowali, że czas tak szybko płynie. Po uroczystym apelu uczestnicy obozu udali się na pożegnalny obiad, po którym rozjechali się do domów życząc sobie spotkania za rok na kolejnym obozie.